Joomla!
Współpraca
Współpraca z Showroom Woodlife Home to nie tylko dostęp do ekskluzywnych produktów w atrakcyjnych cenach, ale i wyjątkowa okazja do bycia na bieżąco z nowościami na rynku architektury i wzornictwa. Organizujemy warsztaty i debaty dedykowane architektom i designerom, podczas których wspólnie przyglądamy się innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i śledzimy najświeższe trendy. Showroom Woodlife Home staje się miejscem wymiany kreatywnych doświadczeń, gdzie podczas spotkań architekt-klient powstają projekty komfortowych przestrzeni o niepowtarzalnym charakterze.

Zapraszamy do kontaktu i wizyty w showroomie Woodlife Home.

Dlaczego warto?
NASZ ZESPÓŁ
ZESPÓŁ SHOWROOM WOODLIFE HOME
Woodlife Home tworzymy jako grupa doświadczonych specjalistów, którzy na bieżąco czuwają nad najdoskonalszymi rozwiązaniami w projektowaniu wnętrz. Na czele marki stoi Kamil Balcerzak, wielokrotnie nagradzany przedsiębiorca, od lat związany z branżą meblarską i wnętrzarską. Woodlife powstał w 2005 roku jako zakład stolarski, jednak szybko okazało się, że to zbyt wąski obszar specjalizacji firmy. Wkrótce firma przerodziła się w spółkę z imponującym portfolio renomowanych Klientów oraz bogatą siecią ekskluzywnych dostawców. Codzienny kontakt z producentami z kraju i Europy sprawia, że proponujemy architektom, designerom oraz Klientom indywidualnym produkty najlepiej dopasowane do ich oczekiwań.

Posiadamy własną fabrykę mebli, wyposażoną w nowoczesną linię produkcyjną, lakiernię oraz tapicernię. Gwarantuje to sprawny czas realizacji zamówień oraz umożliwia pełną kontrolę jakości i niezależność od zewnętrznych dostawców. Tu zajmujemy się także renowacją mebli, dzięki czemu nasza oferta jest jedyna w swoim rodzaju i odpowiada na oczekiwania najbardziej wymagającego Klienta.
Sukcesy Woodlife
Rok 2016
Kamil Balcerzak, właściciel firmy Woodlife, otrzymuje statuetkę "Sukces Roku 2016"

Dołącz do Nas

DOŁĄCZ DO NAS
Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, podaj numer telefonu
Adres e-mail jest wymagany Niepoprawnie wpisany adres e-mail
Uzupełnij nazwę biura
Pole musi zawierać wiadomość

Nasi Partnerzy

2xKO Studio
2xKO Studio to biuro architektoniczne powstałe z zamiłowania do kreowania niepowtarzalnych przestrzeni. Specjalizujemy się w projektowaniu architektury i wnętrz, oraz tworzeniu wyjątkowych form przemysłowych . Nasze doświadczenie pozwala nam realizować projekty kompleksowo niezależnie od skali przedsięwzięcia. Zapewniamy obsługę inwestycji od koncepcji, aż po nadzór autorski.
PIKT - Agencja Kreatywna
Uprość swoim klientom drogę do Ciebie. Dzięki solidnej pozycji Twojej firmy w Internecie, łatwiej będzie Cię zauważyć na tle konkurencji. Pokaż innym swoje zasady działania, Stwórz z nami cały swój kontent marketingowy.

Twórca marki Pikt - Michał Żebrowski
Krotoski-Cichy
Krotoski-Cichy Warszawa to Autoryzowany Dealer samochodów Audi, zlokalizowany przy ulicy Radzymińskiej 267 w Warszawie. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i używanych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i flotowych. Gwarantujemy indywidualnie dobraną ofertę, elastyczne modele finansowania i najwyższe standardy usług serwisowych. Jeśli zatem rozważasz zakup nowego samochodu, zapraszamy do kontaktu z nami.
Dominika Dębowa
architekt, absolwentka wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Ma uprawnienia do projektowania bez ograniczeń. Od blisko 20 lat projektuje wnętrza prywatne i obiekty użyteczności publicznej, a także meble. Jest właścicielką marki „loving you” sygnującej luksusową pościel, projektowaną w oparciu o naturalne tkaniny, takie jak len, bawełna, jedwab.
Tomasz Zima
Dyplom na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej w 2003r. Realizuję projekty indywidualne oraz komercyjne. Na rynku od kilkunastu lat. Stawiam na doświadczenie oraz funkcjonalność rozwiązań. Pracuję w Siedlcach, Warszawie oraz Lublinie.
Marlena
Magisterium z filologii rosyjskiej zamieniłam na inżyniera architektury. Pasja wzięła górę i stąd – od 2012 roku – raczkująca wówczas pracownia poczęła starania o Wasze zaufanie. I chyba się udało, bo do dziś robię to, co lubię i lubić nie przestanę. Nie oceniam i nie krytykuję ludzkich gustów w zakresie szeroko pojętej estetyki wnętrzarskiej; szanuję Wasze nawyki i sposób życia; potrafię słuchać i godzinami rozmawiać o potrzebach i oczekiwaniach w zakresie projektu; jestem cierpliwa, a przynajmniej się staram. Lubię słodką kawę i czekoladę oraz dobry kryminał do poduszki; nie kryję wzruszenia i entuzjazmu; dużo się śmieję, bo podobno „śmiech to zdrowie”, a ja wierzę w stare porzekadło; cenię dobrą energię i równowagę – również we wnętrzach, w których dbam o proporcje i detal.
Jestem Optymistą
Naszym celem jest wzmacnianie kapitału społecznego poprzez promocję postaw optymistycznych, pozytywnego myślenia i radości życia, życzliwego stosunku do ludzi iotoczenia, otwartości i obywatelskiej aktywności na rzecz szeroko rozumianej „zmiany na lepsze”. Chcemy pobudzić ludzi w Polsce i na świecie do pozytywnego myślenia.
Dobrosława
Zapraszam do współpracy w zakresie: Szkoleń projektowania i dekoracji wnętrz popartych certyfikatem wystawionym przez Związek Polskich Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa. Projektowania wnętrz: mieszkań, sklepów odzieżowych, biur, restauracji. Doradztwa; jak prze aranżować mieszkanie aby maksymalnie wykorzystać jago potencjał, optycznie powiększyć, dodać więcej dziennego światła, stworzyć ergonomiczne warunki pracy i wypoczynku. Dekoracji i aranżacji, znalezieniu unikatowego własnego stylu pomieszczeń.

Zapisz się do
NEWSLETTERA
Joomla Extensions powered by Joobi

Kontakt:

WOODLIFE HOME

Radzymińska 230

03-674 Warszawa

Telefon showroom: 503 533 555 

Mail: showroom@woodlife.pl

 

 

 

Woodlife Home
Radzymińska 230
03-674 Warszawa

Created by Pikt.pl