Wanny

Osobista łazienka spełnia kompleksowe wymagania i łączy wszelkie możliwe obszary łazienki w idealne pomieszczenie.
VAYER to szwajcarska marka, powstała w klimacie tamtejszych Alp. W inspirującej scenerii helwetyckich szczytów opracowano unikalne na skalę światową rozwiązania technologiczne, niestosowane dotąd przez innych producentów. Opatentowane przez szwajcarskich technologów powłoka antybakteryjna z nanosrebra i system podgrzewania Etna to elementy, których próżno szukać u konkurencji. Chcąc ubrać innowacyjność w odpowiadającą jej jakości formę, najwybitniejsi technolodzy we współpracy z uznanymi projektantami połączyli opracowane rozwiązania technologiczne z projektem marki, symbolizowanej znakiem graficznym VAYER.
Od 1952 r produkująca wanny, brodziki, umywalki ze emaliowanej stali tytanowej. Proces kształtowania termicznego umożliwia płynną konstrukcję w połączeniu z najwyższą precyzją wykonania. Produkty Bette są unikatowe, mogą się różnić w niemal nieograniczonej kombinacji kolorów i rozmiarów i są inspiracją dla każdego projektu łazienki
Polski produkt Hand Made . Wanny wykonane z kompozytu QualTec wzmacnianego specjalnymi żywicami, trwałe , w dowolnym kolorze. Różnorodność form, feria barw to sztuka rzemieślnicza na najwyższym poziomie. je tak, jak każdy by sobie tego życzył: najlepiej jak to możliwe.
To synonim współczesnej kultury kąpieli Dzięki nowoczesnym produktom sanitarnym o wyjątkowym wzornictwie firma RIHO wnosi ogromny wkład do współczesnej kultury kąpieli. Są to produkty europejskie z międzynarodowymi odwołaniami. Oferują bogaty asortyment wanien, systemów hydromasażu, kabin parowych i prysznicowych oraz mebli łazienkowych.
Technologie i metody produkcji w połączeniu z kreatywnością ludzkiego umysł, to wzornictwo wyprzedzające trendy. Filozofia naszej marki została zbudowana na przekonaniu, że design jest ważny, że ma istotny wpływ na jakość życia i należy się wszystkim ludziom, bez względu na różnorodność ich potrzeb. Od lat projekty powstają w wewnętrznym studio, firma współpracuje z najlepszymi polskimi designerami. Wspólnie tworzą przedmioty niecodzienne i uniwersalne, które wyróżniają każdego klienta.