Joomla!

Dostawcy

Płytki

Powstała w 1964 r. , w okolicach Ferrary , a nie w zagłębiu firm ceramicznych w regionie Reggio Emilia . Zawsze autonomiczna, kreująca a nie kopiująca produkty na rynku. Innowacyjność , perfekcyjność wykonania , dbałość o szczegóły. Płytki jak prawdziwe kamienie, beton i imitacja tkaniny.
Producent płytek podłogowych i ściennych. Coverlam czyli płytki wielkoformatowe 1200 x3600, 1620 x 3240, 1000 x 3000, 1200 x 2600 o minimalnej grubości 3, 5mm, zmieniając sposób patrzenia na płytkę gresową – to już nie tylko podłoga czy ściana ale materiał kreujący indywidualność wnętrz prywatnych i przestrzeni komercyjnych, do zastosowania w meblarstwie i na elewacjach.
Producent czerpiący wzorce ze świata mody i designu. W latach 70 powstaje projekt Versace Ceramics , synonim „stylu włoskiego”. Do świata płytek wkraczają delikatne kształty, cenne surowce, ponadczasowe kombinacje kolorów i rozpoznawalne elementy dekoracyjne takie jak meduza i grecki motyw, wykonane dzięki najbardziej zaawansowanym technologiom produkcji.
Początki firmy sięgają 1961 r. Kiedyś firma rodzinna, dziś międzynarodowy leader . Tradycje rodzinne , nawiązanie do hiszpańskich azulejos ,  pielęgnowanie podejścia do jakości pozwoliło na stworzenie produktu , który wydaje być stworzonym na indywidualne zamówienie , aby wnętrze nim ozdobione było wyjątkowe.
Produkty zaprojektowane i opracowane jako element kształtowania przestrzeni. Opracowane w oparciu o szeroką gamę kolorów oraz z komplementarną i wszechstronną różnorodnością kształtów i elementów specjalnych, produkty pozwalające na wysoką kulturę projektowania, w której materiał jest narzędziem do swobodnej realizacji ..
Hiszpański producent  opiera swój kierunek na prestiżu, zaangażowaniu i innowacyjności w branży ceramicznej. W technologii, projektowaniu i produkcji założeniem jest ciągły rozwój, nie zapominając o końcowym efekcie – płytka przestaje być materiałem użytkowym a staje się dziełem sztuki.
Obok modeny, powstała fabryka która w produktach przede wszystkim stara się odtworzyć surowce naturalne – kamienie drewno. W swojej innowacyjności poszła o krok dalej w porównaniu do innych producentów – płytki samopoziomujące imitujące drewniane deski, układane bez kleju i fugi, również na stare płytki. Dzięki temu patentowi remont nigdy nie był tak szybki i prosty.
Hiszpański producent , jak sami mówią o sobie, ich historia od 1987 to ciągła pełna pasji przygoda, dzięki której mogą zapewnić ludziom przedmiot, poprzez który mogą wyrazić siebie .
Bati orient Francuska firma poszukująca swoich inspiracji w kulturze orientu. Mozaiki, płytki cementowe , umywalki i wanny kamienne. To design wielokulturowości, Twoje wnętrza mogą być odzwierciedleniem marzeń o dalekich podróżach.
Aqua color Firma z Belgii dla której sztuką jest mozaika. Szklana, ceramiczna , z kamienia naturalnego. Styl klasyczny, vintage, nowoczesny. Mały format tworzący wielkie wnętrza.
Nowy brand w ceramicznym świecie płytek, który stawia na nowoczesne wnętrza , klasyczny , elegancki włoski styl. Hasło przewodnie : modnie ubierz swoje otoczenie
Marka Tubądzin jest propozycją dla ludzi poszukujących unikatowych rozwiązań. To prawdziwy stylista wnętrza, kreujący przestrzeń, która pozwala skutecznie się wyróżnić. W skład marki wchodzi aż pięć linii produktowych: tubądzin, colour – płytki w dużym formacie o soczystych kolorach, pastele – stworzona do zastosowań inwestycyjnych, spełniająca wiele dodatkowych norm, majolika – inspirowana ceramiką wytwarzaną w basenie morza śródziemnego oraz autorska submarka tubądzin – kreacja maciej zień, stworzona ręką słynnego projektanta mody.
ADEX jest jedną z najstarszych fabryk w branży. Historia produkcji to płytki ręcznie malowane, wypalane w piecach arabskich zgodnie z miejscową tradycją ceramiczną. Adex współpracował z Salvadorem Dalí , którego rysunki zostały uwiecznione w ekskluzywnej kolekcji płytek. Dzięki takiej współpracy firma stała się jedną z pierwszych firm których wyroby sygnowali znani artyści.To sztuka manufaktury oraz mądrość z ponad stuletniej tradycji.
Portugalski producent . Serie specjalnie dedykowane do użytku w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu Prezentowane w różnych kolekcjach, dostępne w szerokiej gamie kolorów, formatów i wykończeń Revigrés wyróżniono nagrodą Product Design Award w zakresie krajowych nagród za wz13.
Ponad 20 kolekcji dokładnie odzwierciedlających trendy rynkowe. Proste , klasyczne , dzięki tym projekty będą ponadczasowe a wnętrza się nie znudzą.
Marka wspierana przez Colorker Group, która trafia na rynek dzięki trójwymiarowej kolekcji ceramicznej. ZYX ma nadzieję stać się inspirującą siłą, w której architekci i projektanci wnętrz z całego świata mogą znaleźć estetyczne i konstruktywne rozwiązania. Unikalne pomysły. ZYX tworzy trójwymiarową reprezentację przestrzeni do kreowania designerskich produktów do przestrzeni życiowej.

Zapisz się do
NEWSLETTERA
Joomla Extensions powered by Joobi

Kontakt:

WOODLIFE HOME

Radzymińska 230

03-674 Warszawa

Telefon showroom: 503 533 555 

Mail: showroom@woodlife.pl

 

 

 

Woodlife Home
Radzymińska 230
03-674 Warszawa

Created by Pikt.pl