Ogrzewanie

woodlife
Wszystko zaczęło się ponad 40 lat temu. W 1975r. przedsiębiorca z Limburgii Jos Vaessen założył spółkę Vasco rozpoczynając produkcję konwektorów. Projektując i wprowadzając na rynek konwektor wolnostojący Primula, VASCO płynnie wkroczyło w obszar grzejników dekoracyjnych. Sukces tego grzejnika zdecydował o ustanowieniu w firmie Vasco nowych standardów skoncentrowanych na innowacyjnym wzornictwie oraz dbałości o najwyższą jakość wykonania. Angażując do współpracy uznanych na całym świecie architektów wnętrz i projektantów VASCO stało się liderem europejskiego rynku grzejników dekoracyjnych i łazienkowych, oferując ponad 20 kolekcji grzejników dla każdego indywidualnego gustu i dla każdego możliwego wnętrza. 
TERMA grzejniki - na potrzeby dobrania logo do pozycji dostawcy. Polski producent grzejników łazienkowych i dekoracyjnych. 25-letnie doświadczenie to innowacyjność i funkcjonalne rozwiązania  . Dążenie do oferowania najwyższej jakości produktów to wyraz szacunku dla Klienta oraz chęci spełniania Jego oczekiwań .
ZEHNDER W  1930 r powstała spółka  „Gebrüder Zehnder” - Bracia Zehnder i wprowadził na rynek grzejniki stalowe. Inżynierowie ogrzewania w całej Szwajcarii szybko zdali sobie sprawę z zalet tych grzejników.  Trzy razy lżejsze od modeli z żeliwa, były także bardziej estetyczne. Ich proste, funkcjonalne kształty były wspaniale wkomponowane we współczesne koncepcje architektoniczne. Zewnętrzna forma tego klasycznego grzejnika pozostała praktycznie niezmieniona od czasu, kiedy po raz pierwszy się pojawił. Ze względu na duży popyt na produkty marki Zehnder, firma rozpoczęła ekspansję na kolejne rynki. W 1980 r. wyprodukowano pierwszy grzejnik tzw. łazienkowy, przystosowany do suszenia ręczników - Zehnder Universal. Dzięki dbałości o formę i najdrobniejsze detale Zehnder stał się już wkrótce pionierem segmentu grzejników dekoracyjnych.
KOPERFARM – kominki , sauny, spa Produkty oferowane przez firmę Koperfam Sp. z o.o. charakteryzują się najwyższą jakością. Na każdym etapie – począwszy od projektu, poprzez etap badań, aż do produkcji i finalnej kontroli jakości – wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, ponad 20-letnie własne doświadczenie oraz doświadczenie naszych dostawców. Najwyższym priorytetem dla firmy Koperfam Sp. z o.o. jest dostarczenie do Klientów rozwiązań i produktów, które zapewnią satysfakcję z długoletniego ich użytkowania. 
Kompleksowa oferta zapewniają doskonałą atmosferę i komfort.. Nie bez powodu produkty od wielu lat są nagradzane za wzornictwo oraz otrzymują renomowane wyróżnienia, również od naszych
Radox Radiators Polska to solidny, sprawdzony i niezawodny producent grzejników, który cieszy się dużą renomą i ogromnym zaufaniem wśród Klientów polskich i zagranicznych. Na rynku jesteśmy obecni już od wielu lat. Przez wszystkie lata naszej działalności dokładnie poznawaliśmy potrzeby Klientów, uważnie wsłuchiwaliśmy się w ich preferencje, wymagania. Dziś dumnie możemy stwierdzić, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i zadowolić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Jako producent grzejników stawiamy głównie na doskonałą jakość i trwałość naszych wyrobów. Dbamy również o to, aby nasze grzejniki były eleganckie i estetyczne tak, żeby zdobiły wnętrza i pięknie je dopełniały. Filarem naszej oferty są grzejniki dekoracyjne: pokojowe i łazienkowe. Proponujemy Państwu produkty, które zachwycają czystością formy, perfekcją wykonania i dopracowaniem najmniejszych detali. Nasze grzejniki przyciągają spojrzenia niebanalnym wzornictwem i ciekawą kolorystyką. Uwodzą minimalizmem i subtelnymi zdobieniami. Doskonale harmonizują z każdym wnętrzem, zachowując jednocześnie własny indywidualny styl. Oferujemy Państwu grzejniki ozdobne wykonane ze stali nierdzewnej, szkła, chromu oraz miedzi antycznej. Do produkcji poszczególnych grzejników używamy wyłącznie najlepszych surowców, które przechodzą rygorystyczne kontrole jakości. Każdy materiał użyty przy produkcji musi spełniać normy jakościowe Radox, będące gwarancją jakości i niezawodności. Oferowane przez nas grzejniki ozdobne to produkty, które zapewniają komfort cieplny, dają niekończące się możliwości aranżacyjne i zaspokajają estetyczne potrzeby naszych Klientów.
Cordivari to wiodący producent grzejników dekoracyjnych i nowoczesnych systemów grzewczych. Firma została założona w 1972 roku przez Ercole Cordivari. Grzejniki Cordivari produkowane są tylko i wyłącznie z wysokiej klasy materiałów, m.in. ze stali szlachetnej polerowanej, ciekawie wykrojonych płyt ze stali węglowej, a także eleganckich profili aluminiowych. Oprócz wysokiej jakości, produkty zachwycają niezmiennie świeżą i modną formą. Niektóre modele takie, jak: Hand, Movie czy Badge uznawane są za ikony stylu we wnętrzach. Grzejniki Cordivari już kilkukrotnie zostały nagrodzone w kategorii design na prestiżowych, międzynarodowych konkursach, m.in. Design Plus oraz Comfort&Design.