Ceramika

    Zawsze dokładając wszelkich starań, aby interpretować gusta i nowe trendy, firma ta,  patrzy w przyszłość poprzez ciągłe innowacje w zakresie procesów i produktów, które wymagają integracji najbardziej różnorodnych umiejętności, od projektu do inżynierii, od chemii materiałów po logistykę, od marketingu do socjologii. Wkład pomysłów, kreatywności i umiejętności zawodowych pozwala nam tworzyć produkty o niekwestionowanej jakości, niezawodności, zaawansowane technologicznie i oryginalnej  stylistyce.
To marka będąca w ciągłej ewolucji. oryginalne, nowatorskie, ambitne produkty, młodych projektantów . Dom jako pasja, jakość jako powołanie; dwa stałe punkty, które od 1987 roku wyznaczają drogę Artceram, firmy z Civita Castellan i jej tworcy Valentino Brunelli . Wraz z nadejściem nowego tysiąclecia, Spółka  obrała drogę równowagi  pomiędzy designem, funkcją i  innowacją .
Wymyślone , zaprojektowane i produkowane we włoszech. Catalano inwestuje i produkuje tylko we Włoszech, gdzie każdy produkt jest projektowany, projektowany i produkowany w celu zagwarantowania standardu doskonałości. Cel to osiągnięcie jakości całkowicie włoskiej, która przekłada się na 4 słowa kluczowe: wizję, wiem jak, wartość, design.
Początki firmy sięgają 1961 r. Kiedyś firma rodzinna, dziś międzynarodowy leader . Tradycje rodzinne , nawiązanie do hiszpańskich azulejos , pielęgnowanie podejścia do jakości pozwoliło na stworzenie produktu , który wydaje być stworzonym na indywidualne zamówienie , aby wnętrze nim ozdobione było wyjątkowe.
Alape jest synonimem wysokiej jakości rozwiązań w dziedzinie sanitarnej od 1896 roku i od tego czasu ma decydujący wpływ na rozwój designu w naszych łazienkach. Estetyczne rozwiązania Alape oferują indywidualne odpowiedzi na te wymagania. Jako wyraz naszej osobowości umożliwiają one połączenie ludzkiej istoty i designu, charakteru i środowiska życia.
Ceramika łazienkowa , wanny , brodziki, baterie, konsole meblowe, lustra ,welness,  a wszystko pod hasłem „nietypowe wzornictwo ,  skandynawski puryzm,  ponadczasowa elegancja,  łagodne kształty, ostra geometria , minimalizm.
Nowa marka Eto powstała dzięki spotkaniu Antonio Bullo , projektanta ceramiki, który podczas swojej kariery zawodowej realizował projekty dla najważniejszych marek na świecie i firmy Matrix , lidera w produkcji również dla światowych producentów , doskonale czujący na trendy rynkowe w kwestii użytkowej.
Kermi Jako specjalista w swojej dziedzinie firma doprowadziła produkcję kabin prysznicowych do perfekcji. Szeroki wachlarz modeli i różnorodność wykonań gwarantuje znalezienie odpowiedniego rozwiązania do każdego pomieszczenia. Najwyższa jakość wzornictwa i użytych materiałów, perfekcyjna funkcjonalność i łatwość montażu są dla producenta priorytetem
Brand który powstał w celu zaspokojenia potrzeb klientów, którzy dążą do luksusu w kąpieli. Marka dąży do doskonałości na wszystkich poziomach i poszukuje rozwiązań przekraczających światowe standardy jakości i wzornictwa. W rzeczywistości, idealna równowaga między wzornictwem, jakością, standardami produkcji, technologia i precyzja łączą się, aby stworzyć arcydzieło.