Baterie

Marka Axor, przez pryzmat pojedynczego produktu, przygląda się całej przestrzeni. Kolekcje łazienkowe marki Axor, dzięki różnorodnej stylistyce, kreują łazienkowe wnętrza będące całością. Projektanci o światowej renomie oferują indywidualne rozwiązania. W ten sposób powstają kreacje, które wnoszą do wnętrza życie i emocje.
Wizje łazienki od 1901 roku - z namiętności do wody, z zamiłowania do innowacji, perfekcji oraz odpowiedzialności wobec środowiska i społeczeństwa.

Pragniesz w swoim domu stref przyjemności i komfortu, z których możesz cieszyć się wszystkimi zmysłami? hansgrohe pomoże Ci poczuć się w kuchni lub w łazience jak w strefie Spa. abyś mógł zaczynać każdy dzień w radosnym nastroju - i kończyć go we wspaniałej atmosferze relaksacji.
KOHLMAN to stosunkowo nowa marka w świecie armatury. Wyszukane wzornictwo w połączeniu z najwyższą jakością oraz funkcjonalnością jest jej głównym atutem. Baterie marki KOHLMAN przekonują starannym doborem materiałów odpornych na intensywne używanie i specyficzny mikroklimat (wilgoć, para, zmiany temperatury).Wykonane są według najnowszej technologii sanitarnej, a zastosowane materiały są najwyższej jakości, trwałe i łatwe do utrzymania w czystości.
Firma założona w 1949 roku w Gozzano  przez Ezio Cristina.Współpraca z uznanymi na arenie międzynarodowej projektantami wzornictwa przemysłowego która skutkuje  ogromną dbałość o kształt, a także jakość produktu. Wspólne dzialania z Matteo Thun i Makio Hasuike, Jean-Michelle Wilmotte, studiem Danelon Meroni, MC2 Associati i BGR Industrial Designers owocuje międzynarodowymi nagrodami.
Po 40 latach działalności, Treemme Rubinetterie stale proponuje nowe kolekcje, począwszy od tradycyjnych wzorów po  bardziej innowacyjne, niezmiennie zachowując  cechy, które doprowadziły do powstania i rozwoju: wysoką jakość i najlepszą obsługę.Firma  starannie wybiera krajowych dostawców i tworząc w swojej fabryce ponad 80% produkcji. Siła Made in Italy pozwala mu najlepiej zaspokoić potrzeby swoich klientów.
Firma od wielu lat prowadzi badania na temat architektury w jej związku z rytuałami. Przy czym to człowiek ze swymi rytuałami i wzorami zachowań znajduje się na pierwszym planie. Czynimy to, aby nabytą w ten sposób wiedzę wykorzystać w naszej pracy. A tym samym w Waszej łazience lub Waszym Spa.
Kludi to rodzinna firma założona w 1926 roku w Menden. Niemiecki producent armatury łazienkowej i kuchennej , zestawów natryskowych i systemów odpływowo-przelewowych. Ciekawa stylistyka, niemiecka jakość. To produkt który pozostanie na lata w Twoim domu, a potem kupią go Twoje dzieci i wnuki.
Początki to rok 1922 w USA , na początku manufaktura , która podbiła rynki na całym świecie. Teraz leader na świecie , bezołowiowe głowice w trosce o środowisko i zdrowie klientów.
Od 1956 roku  firma oferująca baterie i łazienkowe akcesoria. Kamienie szlachetne, kryształy , porcelana , onyxy te szlachetne materiały firma wykorzystuje jako elementy zdobnicze. Magia sztuki zaklęta w bateriach i elementach wykończeniowych.
Od wielu lat GROHE wprowadza na rynek niezwykłe innowacje oraz armaturę łazienkową i kuchenną nagradzaną wielokrotnie za jej wyjątkowy design. Eksperci GROHE są specjalistami na każdym etapie tworzenia kolekcji produktów GROHE, łącząc zaawansowane umiejętności z nowoczesnym podejściem do pracy zespołowej i procesu produkcji. Wszystko to w imię tworzenia produktów nieporównywalnych z niczym innym. Rezultatem ich działań jest ponadczasowy design i niezmiennie wysoka jakość, która przetrwa pokolenia.
TRES GRIFERÍA to rodzinna firma, posiadająca ponad 40 lat doświadczenia, zajmująca się integralną produkcją baterii najwyższej jakości, zarówno łazienkowych, jak i kuchennych, paneli z hydromasażem i akcesoriów łazienkowych. Wraz ze swoimi filiami w Niemczech, Polsce i Portugalii oraz główną fabryką o powierzchni ponad 30 000 m2 znajdującą się w Valliranie (Barcelona), gdzie produkuje się ponad 3000 modeli baterii, jest to jedna z najważniejszych firm na rynku europejskim, stawiająca sobie za cel najwyższy poziom usług, jakość oraz dobrą cenę.
Firma GESSI została założona w 1992 roku przez Umberto Gessi. GESSI wyróżnia się na tle innych producentów innowacyjnym podejściem,przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Fabryka kładzie także duży nacisk na atrakcyjny wygląd swoich produktów. Dowodem na to są liczne prestiżowe nagrody przyznawane marce, m.in. Red Dot Communication Design Award. W ofercie włoskiego producenta znajdziemy szeroką gamę elementów wyposażenia łazienek: od baterii umywalkowych, poprzez zestawy natryskowe, wanny, ceramikę sanitarną, aż po elegancką konfekcję oraz zapachy do wnętrz. Wyjątkowy design i jakość produktów GESSI już dawno docenili zarówno indywidualni klienci, jak i luksusowe sieci hotelowe.
Elegancja i luksus – to słowa, które przychodzą na myśl na widok każdej baterii czy klamki Maestre. Te miniaturowe dzieła sztuki zachwycają swoimi wytwornymi formami i ponadczasowym, dystyngowanym stylem. Akcesoria Maestre to synonim smaku i wysublimowania, stanowiący doskonały dodatek do ekskluzywnych wnętrz w stylu klasycznym czy glamour. Szeroka gama kształtów, materiałów i rodzajów wykończenia pozwoli Państwu na znalezienie idealnego wzoru i wariantu klamki czy baterii.